Medewerkers

Bij de Hoofdzaak werken meer dan 100 (onbetaalbare ) vrijwillige medewerkers. Deze groep is zo groot dat vermelden ondoenlijk is.

Bij de Hoofdzaak werken de volgende (betaalde) medewerkers:

 

Leo de Roos

regiocoördinator Zaanstad

l.d.roos@rcodehoofdzaak.org

06 27051019

 

Anne Spruijt

projectleider Ondernemen met Ervaring

a.spruijt@rcodehoofdzaak.org

0633086961

 

Anika van de Velde

teamleider TED Zaanstad

a.v.d.velde@rcodehoofdzaak.org

0644454790

 

Kees van der Pijl

beleidsmedewerker

k.v.d.pijl@rcodehoofdzaak.org

06 413 505 28

 

Marion de Haan

regiocoördinator De Kop

m.d.haan@rcodehoofdzaak.org

0622053812

 

Sharon Mantjes

kwartiermaker Herstelwerkplaats Zaanstad

s.mantjes@rcodehoofdzaak.org

0619421962

 

Sandra Hogenhout 

teamleider TED Hoorn / West-Friesland

s.hogenhout@rcodehoofdzaak.org

0617817352

 

Monique Regterschot

regiocoördinator Noord-Kennemerland

m.regterschot@rcodehoofdzaak.org

Tel: 0623609451

 

Diane Meyer

teamleider ZOED

d.meyer@rcodehoofdzaak.org 

0617309800

 

Claudia Janssen

teamleider JEZ

c.janssen@rcodehoofdzaak.org

0644454790

 

Marieke During

management assistent

m.during@rcodehoofdzaak.org

0611293979

 

Kees Kok

projectleider Crisiskaart de Kop

k.kok@rcodehoofdzaak.org

0645975974

 

Piet Aay

ICT / AVG specialist

p.aay@rcodehoofdzaak.org

06………

 

Bart Smith

directeur /bestuurder

b.smith@rcodehoofdzaak.org 

tel: 0681495148