
Helaas is er weer een flinke stijging in het aantal Coronabesmettingen. De regering heeft nieuwe maatregelen genomen. Wat betekent dit voor activiteiten van De Hoofdzaak?
De activiteiten van De Hoofdzaak gaan in principe gewoon door. Je hebt geen QR-code nodig om binnen te komen. Wel vragen we iedereen zich te houden aan de basisregels:
- Hou 1,5 meter afstand van elkaar
- Kom niet naar bijeenkomsten als je klachten hebt die op Corona kunnen wijzen
- Kom niet naar bijeenkomsten als je kortgeleden contact hebt gehad met iemand die Corona heeft
De Hoofdzaak zorgt ervoor dat ruimtes schoon blijven en dat er niet te veel mensen tegelijk in de ruimtes aanwezig zijn.
Wil je wel graag contact met onze medewerkers, maar kom je liever niet naar onze bijeenkomsten? Bij verschillende groepen kun je ook digitaal aansluiten, en een-op-een contact kan ook online of telefonisch. Informeer naar de mogelijkheden via corona@rcodehoofdzaak.org.